فیلم کوتاه "کلاغ پر، آدم پر" با درخشش ستایش مقصودی بازیگر نونهال خود در دومین جشنواره ملی ساحلی نور برتر شد.

به گزارش خط اول این فیلم چهارشنبه شب در بخش فیلم کوتاه " دومین جشنواره ملی نور پایتخت ساحلی ایران"  اکران داده شد که هم مورد استقبال علاقمندان به سینما قرار گرفت و هم نظر هیات داوران را جهت انتخابش به عنوان فیلم برتر جلب کرد.

 این فیلم با نگاهی اجتماعی به وضعیت اعتیاد تلاش دارد در اکرانی کوتاه هشداری عمیق به جامعه دهد.

فیلم کوتاه "کلاغ پر، آدم پر" به کارگردانی و نویسندگی مسعود آقاجانپور در آموزشگاه سینمایی جوان تهیه شده است. رضا غلامی، علیرضا رمضانی، اسماعیل نواب و هنرمند خردسال ستایش مقصودی، بازیگران این مجموعه بودند.

ستایش هشت ساله در گفتگو با خبرنگار ما از علاقه اش به بازیگری می گوید، وی اظهار داشت: کمتر از شش ماه است که نزد استاد رشیدی کلاس می روم و دوست دارم تا مدارج عالی تحصیلی، این رشته را ادامه دهم.

ستایش مقصودی برخلاف بسیاری از دختران همسن و سال خود فقط علاقمند به بازیگری نیست بلکه استعداد را نیز در کنار علاقه دارد، دلیل این مدعی نیز دعوت رضا عطاران هنرمند سرشناس و محبوب کشورمان از ستایش برای تست دادن جهت بازی در فیلم "نهنگ" بود که البته با مخالفت والدین ستایش روبه رو شد.

با این حال ستایش از این موضوع ناراحت نیست و ضمن تشکر فراوان از آنها می گوید: پدر و مادرم در این مدت یکی از مشوق های اصلی من بوده اند و قطعا اگر تصمیمی برایم گرفته اند خیری در آن هست، آنها تاکید دارند که حضورم در تهران ممکن است به درسهایم لطمه بزند من هم پذیرفتم و قول دادم در کنار بازیگری هرگز درسهایم را فراموش نکنم.

ستایش که اولین تجربه بازیگری خود را با فیلم کوتاه "کلاغ پر، آدم پر" چشیده است در پایان از پیشنهادات جدیدی می گوید که برای ایفا نقش به وی ارائه شده است.

 

گفتنی است دومین جشنواره ملی ساحلی نور در بخش های مختلف با حضور هنرمندان مطرحی از سراسر کشور از     تا     در نور پایتخت ساحلی ایران برگزار می شود.

پربیننده‌ ترین ها