مدیرکل جدید امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان معرفی شد.

محمد احمدی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان ضمن تبریک سال جدید در آیین تودیع و معارفه، حوزه اجتماعی و فرهنگی استانداری را از پرکارترین ادارات کل استانداری اعلام کرد و گفت: اداره کل اجتماعی نیازمند یک برنامه‌ریزی دقیق و مدون است تا بتواند برای سطوح مختلف جامعه برنامه داشته باشد.

وی ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد را  فرصتی برای دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: از زمان تصدی آقای رنجکش کارهای خوبی در این زمینه انجام شده و می‌بایست ادامه پیدا کند. احمدی پور افزود: امید داریم که این اقدامات موثر در مسئولیت جدید آقای رنجکش بعنوان فرماندار شهرستان آستارا نیز تداوم می یابد. محمد احمدی پورافزود : آقای پورحسن چهره‌ای شناخته شده در حوزه فرهنگی و اجتماعی وامیدواریم در این پست جدید نیز منشا اثر باشد .

یونس رنجکش مدیرکل قبلی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از علمکرد این اداره کل در طول سه سال گذشته از تلاش ها و حسن توجه استاندار و معاون سیاسی تشکر و قدردانی کرد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیری از سوی استاندارگیلان از زحمات یونس رنجکش قدردانی و علی پورحسن بعنوان مدیرکل جدید امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان منصوب گردید.

 

گفتنی است علی پورحسن شاعر و نویسنده گیلانی و مدیرکل سابق کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان با حکم استاندار گیلان به عنوان مدیرکل جدید امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان منصوب شد. یونس رنجکش مدیرکل سابق امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز اواخر سال گذشته به عنوان  فرماندار آستارا منصوب شد.

پربیننده‌ ترین ها