هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان گیلان در جدید ترین رده بندی هیئت های بولینگ، بیلیارد و بولس کشور رده سوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش خط اول، طی نامه ای از سوی هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس کشور به مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان، اعلام شد هیئت گیلان با کسب ۷۸۵ امتیاز مقام سوم برترین هیئت های کشور را کسب کرده است.

در این نامه آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای مسعود رهنما؛ مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان گیلان

با سلام و احترام؛ در بررسی عملکرد هیئت های بولینگ، بیلیارد و بولس کشور در سال ۱۳۹۵، هیئت استان گیلان با کسب ۷۸۵ امتیاز مقام سوم را کسب کرده که این امر نشان دهنده مدیریت مقبول جنابعالی و تلاش بی وقفه جناب آقای بزرگ چنانی و همکاران در هیئت آن استان می باشد و جای تقدیر و تشکر دارد. امید است با اتکال به خداوند متعال این روند با توجه بیشتر به رشته های زیرمجموعه این فدراسیون که می تواند در زمینه مدال آوری در مسابقات آسیایی و جهانی به ارتقاء ورزش کشورمان کمک شایانی نماید، استمرار داشته باشد.

هاشم اسکندری؛ رئیس فدراسیون

 

شایان ذکر است فارس و آذربایجان غربی رده های اول و دوم را به خود اختصاص دادند. هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس گیلان با پیشرفتی محسوس در سالهای اخیر ، سال گذشته نیز موفق به کسب رده دوم برترین هیئت های کشور شده بود. روابط عمومی بولینگ، بیلیارد و بولس گیلان این موفقیت را به تمامی ارکان این هیئت ورزشی تبریک می گوید.

پربیننده‌ ترین ها