مجید زادحسینی که با کسب اکثریت آرای شورای اسلامی شهر سنگر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده بود از روز پنجشنبه چهارم آبان ماه طی مراسمی با حضور مونا ابروفراخ معاون برنامه ریزی فرمانداری رشت، رسما سکان هدایت این شهر را در دست گرفت.

به گزارش خط اول در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید سنگر که صبح پنجشنبه چهارم آبان ماه در سالن قدس خواه این شهر برگزار شد علاوه بر خانم ابرو فراخ معاون فرماندار رشت؛ جلال الدین محمد شکریه رییس اتاق اصناف استان گیلان و عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت، حجه الاسلام تجدد امام جمعه و رحیم رحیمی بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر سنگر نیز حضور داشتند.

در این مراسم ابتدا مریم معصومی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر سنگر به نمایندگی از این شورا ضمن تشکر از زحمات فرزانه شهردار سابق سنگر، شروع به کار شهردار جدید را تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای ایشان نمودند! وی اظهار امیدواری کرد: شورا و شهرداری سنگر در دوره جدید با تعامل همکاری شهر سنگر را متحول کنند.

سپس رحیم رحیمی بخشدار سنگر در سخنانی این شهر را یکی از بخش های بزرگ شهرستان رشت دانست و گفت: سنگر  شهدای بزرگی نیز در هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب نموده است. وی با تاکید بر اینکه "مردم سنگر مدیر نمیخواهند بلکه خادم می خواهند" افزود: در طول ۴۴ماه خدمتم که در کنار آقای فرزانه بودم چیزی جز تلاش برای عمران و آبادانی سنگر از ایشان ندیدم و نمره ی قبولی را به مسئولیت ایشان می دهم! رحیمی با اشاره به شهردار جدید گفت: آقای زادحسینی نیز اصالتی سنگری دارد و مصمم است مسیر توسعه شهر سنگر را هموار سازد. بخشدار سنگر اضافه کرد: شهردار جدید در دیدار با من عنوان داشت که بنده آمده ام تا چهار سال زکات خود را بدهم!

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین تجدد امام جمعه سنگر نیز با تشکر از زحمات جناب آقای فرزانه و حضور گرم مردم در این مراسم اظهار داشت: باید خداوند را شاکر بود که این شهر مدیرانی را می پروراند که پس از ۴ سال در شهرهای دیگر هم از قابلیت های آنها استفاده می کنند! تجدد با بیان اینکه آقای زاد حسینی متولد یکی از روستاهای سنگر یعنی پیشکنار است ادامه داد: یکی از ویژگی های شهردار جدید این است که در این استان خدمت کرده است و ان شاالله این شهر با همت شهردار جدید به شهرستان تبدیل شود!

اما جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف استان گیلان و عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز که مهمان ویژه این مراسم بود، گفت: من با هر دو شهردار جدید و قدیم از نزدیک در ارتباطم، هم با آقای فرزانه همکلاسی بوده ام و هم با آقای زادحسینی همکاریم. وی افزود: من به مردم سنگر بابت انتخاب آقای زادحسینی تبریک می گویم چون ایشان به شدت مدیر هستند و مسئولیتی همچون مدیرعاملی تعاونی های مسکن مهر استان را در پرونده دارند.

مهندس فرزانه شهردار سابق سنگر هم در آخرین سخنرانی خود برای مردم سنگر ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود تصریح کرد: خدای بزرگ را سپاس گزارم که به عنوان فردی با ریشه اجدادی در سنگر به ویژه در چهار سال گذشته توانستم با همکاری مردم و شورای سنگر خدمت گذاری کنم. وی افزود: آنچه که انجام شد وظیفه من و همکارانم است و آنچه که انجام نشده به دلیل کمبود امکانات و سایر مسائل بوده است که از همین تریبون از مردم و از درگاه خداوند متعال طلب بخشش دارم و از همه مسئولین که نهایت محبت را به اینجانب داشتند به دلیل تمامی کمی ها و کاستی ها پوزش میطلبم.

و زادحسینی شهردار جدید نیز به عنوان آخرین سخنران نیز با بیان اینکه من یک سنگری هستم و عرق خاصی به سنگر دارم، گفت: من در برابر همه شهروندان سنگر مسئولم و ان شاالله که بتوانم به درد مردم رسیدگی کنم. وی تاکید کرد: مردم سنگر منتظر تحول در این شهر باشند.

در پایان این مراسم شهردار جدید حکم مسئولیت خود را از دست معاونت برنامه ریزی فرمانداری رشت دریافت کرد.

گفتنی است مجید زادحسینی که به عنوان بیست و دومین شهردار سنگر معرفی شد، متولد پنجم خرداد ماه سال ۱۳۵۷ در همین شهر سنگر می باشد، اصالت وی به روستای پیشکنار این بخش برمی گردد. زاد حسینی در مقطع کارشناسی رشته عمران و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی تحصیل نموده است! مجید زاد حسینی دکترای افتخاری مدیریت شهری از دفتر اروپایی سازمان ملل متحد (wssps) دارد! 

پربیننده‌ ترین ها