فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: امروز تفکر انقلاب اسلامی ایران به دنیا صادر شده و بسیاری از کشورهای استکبار ستیز آن را الگوی خویش قرار داده اند.

رحیم حیدری در جمع مردم آستانه اشرفیه و راهپیمایی کنندگان روز بیست و دوم بهمن اظهار داشت: انقلاب اسلامی با تفکرات عدالت خواهانه خود در بسیاری از کشورهای ستمدیده دنیا تاثیر گذار است که نمونه اش را به خوبی در کشورهای همسایه عراق و سوریه شاهدیم.

وی با اشاره به اینکه مردم این کشورها با الگو گیری از بسیجیان ما در مقابل استکبار ، داعش و دشمنان خود ایستادند گفت: تفکرات انقلابی مردم ما به رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری ، موجب شده تا کشور اسلامی ما همچنان استوار به پیش برود.

حیدری با بیان اینکه با همین تفکرات انقلابی کشور ما در طول پیروزی انقلاب اسلامی بسیاری از تحریم های ظالمانه و دشمنی های استکبار را پشت سر گذاشته یادآور شد: انقلاب ما انقلابی است که با رهبری امام خمینی (ره) و با مشارکت و جانفشانی همه اقشار جامعه و با توکل به خداوند به پیروزی رسید.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس نیز اظهار داشت: استکبار و دشمنان نظام از همان دوران پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کردند تا با حمایت از گروه های ضد انقلاب مانع رشد و شکوفایی ملت ایران شوند.

وی با بیان اینکه ملت ایران به رهبری امام راحل تمامی این دشمنی ها را از بین برد افزود: استکبار با هدف از بین بردن انقلاب اسلامی از هیچ حمایتی از صدام جنایتکار دریغ نکرد و او را به انواع سلاح های پیشرفته مجهز کرد.

حیدری گفت: در طول دوران جنگ تحمیلی مردم ایران اسلامی در هر لباس و مکتبی از آرمان های نظام مقدس پاسداری کردند و نگذاشتند حتی یک وجب از خاک میهمن به دست دشمنان بیفتد.

وی در ادامه مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه های مختلف را موجب اقتدار ملی ایران اسلامی دانست و گفت: امروز دشمنان انقلاب به دنبال آن هستند که مردم ما را از انقلاب و نظام مایوس کنند.

وی افزود: دشمنان به دنبال این هدف شوم تلاش می کنند تا نظام ما را ناکارآمد جلوه دهند و این در حالی است که همواره حضور پرشور مردم تمام توطئه های آنان را از بین می برد.

فرماندار آستانه اشرفیه با تاکید بر اینکه بایستی با هوشیاری وحدت و انسجام ملی خود را در مقابل دشمنان حفظ کنیم افزود: دولت نیز تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم به کار گرفته و این امر یکی از دغدغه های مهم مسئولان است.

حیدری با بیان اینکه همه ما باید دولت را در رسیدن به اهدافش یاری کنیم گفت: در راه خدمت به مردم بایستی از هرگونه حاشیه سازی دوری شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ،آیین راهپیمایی سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران امروز با حضور فرماندار ، نماینده ، مسئولان ادارات و نهادها ، خانواده های معظم شهداء بسیجیان ، دانش آموزان ، دانشجویان ، فرهنگیان ، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم از محل کانون بسیج جوانان آستانه اشرفیه آغاز شد.

پربیننده‌ ترین ها